Tootekood: SLD16U-017
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: SLD16U-017
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SLD series, Unidirectional, 16 V, 26 V, P600, 2 Pins