Tootekood: SLD24U-017
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: SLD24U-017
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SLD series, Unidirectional, 24 V, 38.9 V, P600, 2 Pins