Tootekood: SLD33U-017
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: SLD33U-017
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SLD Series, Unidirectional, 33 V, 53.3 V, P600, 2 Pins