SLD8S33A
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: SLD8S33A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SLD8S Series, Unidirectional, 33 V, 53.3 V, DO-218AB, 2 Pins