Sensor: photoelectric; Range: 2÷40mm; PNP; LIGHT-ON; Usup: 12÷24VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SLLN4002CL
Tootja: BULGIN
Tootja tootekood: SLLN4002CL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sensor: photoelectric; Range: 2÷40mm; PNP; LIGHT-ON; Usup: 12÷24VDC
| Supply voltage | 12...24V DC |
| Max. operating current | 50mA |
| Operating temperature | -10...50°C |
| IP rating | IP67 |
| Body material | plastic |
| Range | 2...40mm |
| Output configuration | PNP |
| Type of sensor | photoelectric |
| Operation mode | diffuse-reflective |
| Operation modes | LIGHT-ON |