Tootekood: SLVU2.8HTG
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: SLVU2.8HTG
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 15 V, SOT-23, 3 Pins, 2.8 V, 600 W, SPA SLVU2.8 Series