Diode: TVS array; reel,tape
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SM12-7
Tootja: DIODES INCORPORATED
Tootja tootekood: SM12-7
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS array; reel,tape
| Mounting | SMD |
| Case | SOT23 |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 2 |
| Semiconductor structure | common anode, double |
| Max. off-state voltage | 12V |
| Max. forward impulse current | 12A |
| Application | automotive industry |
| Type of diode | Transil array |
| Breakdown voltage | 13.3V |