Tootekood: SM15-02HTG
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: SM15-02HTG
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SPA SM Series, Bidirectional, 15 V, 30 V, SOT-23, 3 Pins