Diode: transil
Kordarv:
2500.0
Minimum quantity:
2500.0
Tootekood:
SM15T12CA
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: SM15T12CA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: transil
| Mounting | SMD |
| Case | SMC |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | bidirectional |
| Max. off-state voltage | 10.2V |
| Max. forward impulse current | 90A |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 12V |
| Leakage current | 1µA |