Diode: transil
Kordarv:
2500.0
Minimum quantity:
2500.0
Tootekood:
SM15T22A
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: SM15T22A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: transil
| Mounting | SMD |
| Case | SMC |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | unidirectional |
| Max. off-state voltage | 18.8V |
| Max. forward impulse current | 49A |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 22V |
| Leakage current | 1µA |