Diode: TVS
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SM15T24A
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: SM15T24A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
| Mounting | SMD |
| Case | SMC |
| Kind of package | tape, reel |
| Semiconductor structure | unidirectional |
| Max. off-state voltage | 20.5V |
| Max. forward impulse current | 45A |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 24V |
| Leakage current | 1µA |