Tootekood: SM24-02HTG
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: SM24-02HTG
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SPA SM Series, Bidirectional, 24 V, 42 V, SOT-23, 3 Pins