Tootekood: SM24CANA-02HTG
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: SM24CANA-02HTG
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SPA SM24CANA Series, Bidirectional, 24 V, 50 V, SOT-23, 3 Pins