Tootekood: SM24CANB-02HTG
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: SM24CANB-02HTG
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 50 V, SOT-23, 3 Pins, 24 V, 500 W, SPA SM24CANB Series