Diode: TVS
Kordarv:
5000.0
Minimum quantity:
5000.0
Tootekood:
SM4T10CAY
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: SM4T10CAY
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
| Mounting | SMD |
| Case | SMA |
| Operating temperature | -55...150°C |
| Number of channels | 1 |
| Semiconductor structure | bidirectional |
| Max. off-state voltage | 8.5V |
| Max. forward impulse current | 124A |
| Application | automotive industry |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 9.4V |
| Leakage current | 50µA |