Diode: transil
Kordarv:
5000.0
Minimum quantity:
5000.0
Tootekood:
SM4T30CAY
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: SM4T30CAY
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: transil
| Mounting | SMD |
| Case | SMA |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | bidirectional |
| Max. off-state voltage | 26V |
| Max. forward impulse current | 9.5A |
| Application | automotive industry |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 30.4V |
| Leakage current | 1µA |