Diode: TVS
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SM6S26ATR
Tootja: SMC DIODE SOLUTIONS
Tootja tootekood: SM6S26ATR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
| Mounting | SMD |
| Case | DO218AB |
| Kind of package | reel |
| Semiconductor structure | unidirectional |
| Max. off-state voltage | 26V |
| Max. forward impulse current | 109A |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 28.9...31.9V |
| Leakage current | 5µA |