Diode: TVS
Kordarv:
750.0
Minimum quantity:
750.0
Tootekood:
SM8S17CA-Q
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SM8S17CA-Q
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
| Mounting | SMD |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | bidirectional |
| Max. off-state voltage | 17V |
| Max. forward impulse current | 239A |
| Application | automotive industry |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 18.9...20.9V |
| Leakage current | 10µA |