SM8S24CA-Q
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SM8S24CA-Q
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SM8S-Q Series, Bidirectional, 24 V, 38.9 V, DO-218, 2 Pins