Diode: TVS
Kordarv:
750.0
Minimum quantity:
750.0
Tootekood:
SM8S30AHE3_A/I-1
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: SM8S30AHE3_A/I
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
| Mounting | SMD |
| Case | DO218AB |
| Operating temperature | -55...175°C |
| Number of channels | 1 |
| Semiconductor structure | unidirectional |
| Max. off-state voltage | 30V |
| Version | ESD |
| Application | automotive industry |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 33.3V |