Diode: TVS
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SM8S33ATR
Tootja: SMC DIODE SOLUTIONS
Tootja tootekood: SM8S33ATR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
| Mounting | SMD |
| Case | DO218AB |
| Kind of package | reel |
| Semiconductor structure | unidirectional |
| Max. off-state voltage | 33V |
| Max. forward impulse current | 124A |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 36.7...40.6V |
| Leakage current | 5µA |