SM8S33CA-Q
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SM8S33CA-Q
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SM8S-Q Series, Bidirectional, 33 V, 53.3 V, DO-218, 2 Pins