Tootekood: SM8S36CA-Q
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SM8S36CA-Q
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SM8S-Q Series, Bidirectional, 36 V, 58.1 V, DO-218, 2 Pins