SMA4F11A
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: SMA4F11A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMA4F Transil Series, Unidirectional, 11 V, 18 V, DO-221AC, 2 Pins