Tootekood: SMA4F12A
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: SMA4F12A
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMA4F Transil Series, Unidirectional, 12 V, 19.9 V, DO-221AC, 2 Pins