SMA4F13A
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: SMA4F13A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMA4F Transil Series, Unidirectional, 13 V, 21.5 V, DO-221AC, 2 Pins