Tootekood: SMA4F14A
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: SMA4F14A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMA4F Transil Series, Unidirectional, 14 V, 23.1 V, DO-221AC, 2 Pins