SMA4F16A
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: SMA4F16A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMA4F Transil Series, Unidirectional, 16 V, 26 V, DO-221AC, 2 Pins