Tootekood: SMA4F23A
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: SMA4F23A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMA4F Transil Series, Unidirectional, 23 V, 37.8 V, DO-221AC, 2 Pins