Tootekood: SMA4F24A
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: SMA4F24A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMA4F Transil Series, Unidirectional, 24 V, 38.9 V, DO-221AC, 2 Pins