Tootekood: SMA4F28AY
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: SMA4F28AY
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMA4FxxAY Series, Unidirectional, 28 V, 59 V, DO-221AC, 2 Pins