Tootekood: SMA4F30A
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: SMA4F30A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMA4F Transil Series, Unidirectional, 30 V, 48.4 V, DO-221AC, 2 Pins