Tootekood: SMA4F31A
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: SMA4F31A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMA4F Transil Series, Unidirectional, 31 V, 50.2 V, DO-221AC, 2 Pins