Tootekood: SMA4F33AY
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: SMA4F33AY
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMA4FxxAY Series, Unidirectional, 33 V, 69.7 V, DO-221AC, 2 Pins