SMA4F6.5A
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: SMA4F6.5A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMA4F Transil Series, Unidirectional, 6.5 V, 11.2 V, DO-221AC, 2 Pins