Tootekood: SMA6F12A
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: SMA6F12A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMA6F Transil Series, Unidirectional, 12 V, 19.9 V, DO-221AC, 2 Pins