SMA6F12AVCL
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: SMA6F12AVCL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, Transil SMA6F Series, Unidirectional, 12 V, 22.9 V, DO-221AC, 2 Pins