Tootekood: SMA6F13A
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: SMA6F13A
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMA6F Transil Series, Unidirectional, 13 V, 21.5 V, DO-221AC, 2 Pins