Tootekood: SMA6F14A
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: SMA6F14A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMA6F Transil Series, Unidirectional, 14 V, 23.1 V, DO-221AC, 2 Pins