Tootekood: SMA6F15A
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: SMA6F15A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMA6F Transil Series, Unidirectional, 15 V, 24.4 V, DO-221AC, 2 Pins