Diode: TVS
Kordarv:
3500.0
Minimum quantity:
3500.0
Tootekood:
SMA6F18A-M3/6A
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: SMA6F18A-M3/6A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
| Mounting | SMD |
| Case | SMAF |
| Operating temperature | -55...175°C |
| Number of channels | 1 |
| Semiconductor structure | unidirectional |
| Max. off-state voltage | 18V |
| Application | universal |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 20V |
| Leakage current | 1µA |