SMA6F18A
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: SMA6F18A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMA6F Transil Series, Unidirectional, 18 V, 29.2 V, DO-221AC, 2 Pins