Tootekood: SMA6F20A-M3/6A
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: SMA6F20A-M3/6A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, TRANSZORB SMA6F Series, Unidirectional, 20 V, 36.8 V, DO-221AC, 2 Pins