Tootekood: SMA6F20A
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: SMA6F20A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMA6F Transil Series, Unidirectional, 20 V, 32.4 V, DO-221AC, 2 Pins