Tootekood: SMA6F22A
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: SMA6F22A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMA6F Transil Series, Unidirectional, 22 V, 35.5 V, DO-221AC, 2 Pins