SMA6F24AY
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: SMA6F24AY
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMA6FxxAY Series, Unidirectional, 24 V, 50 V, DO-221AC, 2 Pins