SMA6F26A
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: SMA6F26A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMA6F Transil Series, Unidirectional, 26 V, 42.1 V, DO-221AC, 2 Pins