Tootekood: SMA6F28A
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: SMA6F28A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMA6F Transil Series, Unidirectional, 28 V, 45.4 V, DO-221AC, 2 Pins