Tootekood: SMA6F30A
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: SMA6F30A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMA6F Transil Series, Unidirectional, 30 V, 48.4 V, DO-221AC, 2 Pins