SMA6F33A
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: SMA6F33A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMA6F Transil Series, Unidirectional, 33 V, 53.3 V, DO-221AC, 2 Pins